Pilna servisa auto noma

  • SIA "ML auto" klientiem jāzina tikai viens bezmaksas tālrunis vai e-pasts, lai jebkurā diennakts laikā pieteiktos pakalpojumiem. +371 29555818

  • "ML auto" klientu apkalpošanas speciālisti organizēs visus nepieciešamos darbus, sarunās Jums izdevīgāko laiku un kontrolēs darbu izpildes termiņus.

  • Tāpat mēs savlaicīgi atgādināsim Jums par tuvojošos tehniskās apskates, apkopes vai sezonas riepu maiņas termiņu pa tālruni, e-pastu vai SMS.

Ilgtermiņa noma

 – Jūsu izvēlētās automašīnas aprīkosim atbilstoši Jūsu vajadzībām un iznomāsim uz norunātu nomas periodu un nobraukumu. 

Nomas maksa ir nemainīga visā nomas laikā.

Pilna servisa auto noma

Apdrošināšana
Automašīnām tiek veikta īpašnieka civiltiesiskās atbildības (OCTA) un bojājumu un zādzības riska (KASKO) apdrošināšana un visu apdrošināšanas gadījumu administrēšana – apdrošināšanas gadījumu pieteikšana apdrošinātājam, dokumentu noformēšana, bojājumu novēršanas termiņu, kvalitātes un apdrošināšanas atlīdzības saskaņošana.

Nodokļi un tehniskās apskates
Nodrošinām ikgadējā transportlīdzekļa ekspluatācijas nodokļa nomaksu un valsts tehniskās apskates Jūsu automašīnām.

Pilna servisa auto noma- apkope

Apkopes
Norunātā nobraukuma ietvaros organizējam Jūsu automašīnu tehnisko apkopi, veicam kvalitātes un izmaksu saskaņošanu un kontroli.

24 stundu palīdzība uz ceļa
Piezvanot mums, Jūs jebkurā diennakts laikā saņemsit tehniskās palīdzības vai automašīnas evakuācijas pakalpojumus visā Baltijā, papildus – arī citās valstīs.

Riepu uzglabāšana un maiņa

Sezonas riepu maiņa, montāža un balansēšana, riepu uzglabāšana ārpus sezonas laikā.

Riepas (jaunu riepu iegāde nodilušo vietā).Jaunu riepu iegāde nolietoto riepu vietā norunātā nobraukuma ietvaros.

Normāla nolietojuma remontdarbi
SIA "Ml auto" nodrošina visus normāla nolietojuma remontdarbus, rezerves daļu nomaiņu, nepieciešamās pārbaudes, mērījumu un regulēšanas darbus, kā arī garantijas remontdarbus. Mēs veicam remontdarbu izpildes termiņu, rezerves daļu piegāžu, tehnisko risinājumu, kvalitātes un izmaksu saskaņošanu un kontroli.

"ML auto" piedāvājums